Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)

Koju Graficku imate

30 replies to this topic

tw1zt3r

tw1zt3r

Newbie

• Members
  • Pip
  • 12 posts
  • 0 thanks

Meni Sapphire radeon 4870 1GB sasvim dobro radi pos'o :)

den78

den78

Advanced Member

• Prijatelj foruma
  • PipPipPip
  • 378 posts
  • 13290 thanks

Imam GTS 450, koja i dalje šljaka na 1360x768 rezoluciji.

A kada budem kupovao novu, to će opet biti NVIDIA.

Ne reuploadujem.

pepyto

pepyto

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 169 posts
  • 129 thanks
  • LocationSomewhere in The Delta Quadrant . .
AMD Radeon R7 260X ASUS OC 2GB GDDR5, DVI/HDMI/DP/128bit/R7260X-OC-2GD5

3.jpg

digitalangyol

digitalangyol

Newbie

• Members
  • Pip
  • 7 posts
  • 0 thanks

Neku "nvidia buđoni" ali barem dobro radi na linuxu. :D

sandorica

sandorica

Newbie

• Members
  • Pip
  • 1 posts
  • 0 thanks

Ati Radeon hd6600 1gb ddr5 stara preko 5 godina i jos uvek gura cak i ove najnovije igre

Urosito

Urosito

Newbie

• Members
  • Pip
  • 7 posts
  • 4 thanks

GTX 980, jede malu decu :)

chemarko

chemarko

Newbie

• Members
  • Pip
  • 2 posts
  • 0 thanks

Ja upravo ugradio Asus Strix 1060 6g OC. Nije mi mogla stati u kuciste pa sam i njega mijenjao :)

pelinkovac1965

pelinkovac1965

Newbie

• Members
  • Pip
  • 4 posts
  • 2 thanks

geforce gtx260

PapaStrumpf

PapaStrumpf

Newbie

• Members
  • Pip
  • 10 posts
  • 247 thanks

Pozdrav ljudi. Evo ja koristim trenutno AMD Radeon HD 6800. e sad,volio bih da me netko malo upozna s nekim pojedinostima ako ima volje.zanima me npr. sta znaci u opisu graficke karte gddr3,4,5 ili samo ddr3,4,5.Izvinjavam se ako sam na krivoj temi ali do sad nisam uspio naci topic za ovu temu. Naime htio bi igrati nek od igrica sa foruma ali moja graficka ne zadovoljava bas neke uvjete. Htio bih uzeti neku od 2gb pa bih molio neke preporuke,sta bi bilo pozeljno pripaziti. isto tako vidio sam u oglasima da se spominju parametri Mhz.da li to mora biti uskladeno s nekom drugom komponentom iz kompjutera ili?da li je bolje sa vise ili manje Mhz..Evo jos nekih podataka koji bih vam mogli olaksati preporuke. Maticna mi je ASUS P5Q PRO,Intel Core 2 CPU 6600 2,4GHz, 6Gb ram..isto tako volio bih znati koji malo jaci procesor mogu ugraditi ili kako klokirati trenutni. Hvala na eventualnim odgovorima i ako imate neka pitanja vezana za instalaciju kucne struje tu vam ja mogu pomoci

stefs

stefs

Newbie

• Members
  • Pip
  • 5 posts
  • 4 thanks

gtx210

blejaz

blejaz

Newbie

• Members