Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

Koji je po vama bolji sistem ???

59 replies to this topic

moco1963

moco1963

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 180 posts
  • 24 thanks
  • LocationSrbija
ko je za igre bolji je definitivni win 7 ,sve igre novije bolje idu na win7.
a ko se bavi programiranjem,radom na netu onda xp
ja imam win 7
Posted Image

351837

351837

Newbie

• Members
  • Pip
  • 10 posts
  • 1 thanks
  • LocationN.S.
win7 definitivno, ali ne ultimat verzija nego profesional. Ultimat je za velike korporacije i zgusi kucni komp nepotrebnim servisima.
Posted Image

IggY

IggY

Newbie

• Members
  • Pip
  • 15 posts
  • 0 thanks
  • LocationLyon
Windows 7 ULTIMATE :) "Bez Antivirusa" :)

bladeIV

bladeIV

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 196 posts
  • 12 thanks
iako koristim w7 po meni je bolji xp, ali vec mi je dosadio nakon 8 godina xp-a svaki put iste ikone isto sucelje sve isto malo je posto monoton zato je w7 bolji jbg. novije je sucelje a slicno trose resursa.

@Founder

Ja sam jednom isto stavio win 7 ali uvek je radio neki update i onda sam vratio na xp.

Potrebno je samo pustit update da instalira net framework i kasnije ugasiš automatic update sistema i rijesen problem

Ako ima problema sa igrama ili linkovima koje postavim pošaljite mi pm]
Posted Image

zbracun

zbracun

Newbie

• Members
  • Pip
  • 7 posts
  • 0 thanks
Win XP SP2, jer na SP3 se neke stvari nemogu instalirati. Prepoznaju ih kao Win 9x.
Imam i Vistu i 7 i XP SP1, SP2 i SP3, ali SP2 se pokazao kao najbolji. Na njih se postavi neki dodatak da izgledaju kao Win 7, i to je to.

Guest_Founder_*

Guest_Founder_*
  • Guests
  • thanks
Taj dodatak se zove tema valjda, to si u pravu za xp sp2, uvek sam vise voleo sp2 nego sp3 dok nisam presao na win 7...

BaXuZ011

BaXuZ011

Bronze Member

• Members
  • PipPipPipPip
  • 1,625 posts
  • 156 thanks
  • LocationBeograd
only WIN 7  smile

elver

elver

Newbie

• Members
  • Pip
  • 20 posts
  • 503 thanks
  • Locationsrbija
xp sp3 je zakon.a probao sam svakakve operativne sisteme.imam oko 10 raznih os ali je sp3 zakon.

Guta89

Guta89

Bronze Member

• Members
  • PipPipPipPip
  • 1,682 posts
  • 166 thanks
  • LocationSarajevo
xp je po meni svakako bolji,e sad,svako ima svoj ukus!

Dani

Dani

Advanced Member

• Banovan
  • PipPipPip
  • 219 posts
  • 1 thanks
Windows 7
Ako neki od mojih linkova ne radi obratite mi se na pp

tonite

tonite

Newbie

• Members
  • Pip
  • 39 posts
  • 2 thanks
Navikao sam uz xp, ali mi se čini da je win7 bolji :)

uco73

uco73

Newbie

• Members
  • Pip
  • 11 posts
  • 3 thanks
Linux definitivno i to Debian.

Thanked by 1 Member:
rbarron

rasa02

rasa02

Newbie

• Members
  • Pip
  • 5 posts
  • 0 thanks
  • LocationSremska Mitrovica
Meni je bolji win 7 jer XP ima dosta bagova, a od win7 i win Vista opet sedmica Vista je lošija i skoro je niko ne koristi.

Edited by rasa02, 22 December 2012 - 08:37.

nela012

nela012

Bronze Member

• BD tim
  • PipPipPipPip
  • 1,964 posts
  • 72302 thanks

xp sp3, probala sam 7 ali mi se ne sviđa

Knjiga dobija život tek čitanjem.

Čitalac joj daje život, sastavljajući slike koje stvaraju imaginarni svet u kojem likovi žive.

(Musso)

strah18000

strah18000

Newbie

• Members
  • Pip
  • 6 posts
  • 0 thanks

Meni je trebalo 3 godine da predjem  sa Xp-a na sedmicu,satro resim da predjem na sedmicu i bude tako par dana i vratim se na Xp.

Ali sad sam na sedmici,nema sta tu komentarisati bolja je koliko mozes da viknes :)

strah18000

strah18000

Newbie

• Members
  • Pip
  • 6 posts
  • 0 thanks

Dobar je i Linux,ali nije za mene zbog igrica,jedino neki dual boot sa windowsom :)

Joshida Kagero

Joshida Kagero

Silver Member

• Prijatelj foruma
  • PipPipPipPipPip
  • 3,915 posts
  • 1474 thanks
  • Location/root

Evo portovali su Steam pa ce ih biti vise. Za neke igre kazu da bolje rade nego na Win-u. To kazu ovi iz Valve-a. Steambox ili kako ce ga vec nazvati, kazu da ga pokrece linux. EA sprema neke naslove. Tako da ... hvataj prikljucak ;) :D

Ko nema u vugla, ima u Gugla
Posted Image

Proklete pijavice i bezkicmenjaci!

kres0

kres0

Newbie

• Members
  • Pip
  • 14 posts
  • 0 thanks

windows 7 je najbolji , a linuxi mi nikako ne leže

Jokara

Jokara

Advanced Member

• Prijatelj foruma
  • PipPipPip
  • 269 posts
  • 4003 thanks

Koristim XP SP3 na desktopu, ne mogu da pređem na W7 zbog TV karte (drajveri), W7 na laptopu i generalno memam zamerki ni za jedan sistem. Što se tiče W8 lično sam oduševljen njime, ali me ubija hardver, nemam drjavere ni za laptop koji sam letos nabavio (Samsung). Imam jedan HDD koji koristim za isprobavanje svega i svačega i na njemu radim sa W8. U početku mi je delovao haotično i nisam shvatio logiku Microsofta, ali kako sam ga instalirao bez obaveze da ga koristim na HDD-u koji sam spomenuo i na njemu isprobavao sve mogućnosti, vremenom sam shvatio da je odlično urađen. U osnovi to je W7 sa dodatkom metro izgleda. Potpuno sam se navikao na odsustvo start menija jer drugačijim pristupom imaš sve kao i na W7, sve vreme radiš u klasičnom desktop okruženju a kada ti nešto iz sistema ustreba baciš miška u levi donji ugao otvori ti se prozor (koji je uneo pometnju kod korisnika) a u kome si ti namesti sve ono što ti često zatreba u vidu velikih ikona i klikom na ikonu desktopa trenutno se vraćaš na klasično desktop okruženje. Pretraživanje mu je izuzetno brzo, a u suštini, bez obzira što je to nov sistem i zahteva novi hardver stekao sam utisak da brže radi od W7 sa hardverom koji imama (procesor Intel E8400 i 4GB memorije). Stalno pratim da li će Samsung izbaciti drajvere za moj laptop i ako se to desi istog časa prelazim na W8. Bez obzira na razne kritike ja sam njime oduševljen.

Founder

Founder

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 726 posts
  • 309 thanks
  • LocationBD Forum

Ja se i dalje drzim W7 ... :)

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users