Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

Problem USB na tabletu

tablet usb

4 replies to this topic

profesorb

profesorb

Newbie

• Members
  • Pip
  • 5 posts
  • 3 thanks

Imam sledeći problem,
nedavno sam došao u posed Cat Net tableta i u početku je sve lepo funkcionisalo, ali pre par dana pojavio se problem sa USB ulazom. Naime bilo kabl, bilo onaj dodatak za priključivanje fleša gube kontakt, tako da kontakt postoji tek kad se rukom malo "nategne" kabl. Da bi se održao kontakt dakle mora rukom da se pridržava.
moje pitanje je da li je neko imao sličan problem i da li je to moguće servisirati?

Guest_velikibrat._*

Guest_velikibrat._*
  • Guests
  • thanks

Ako je tablet u garanciji, nosi ga, verovatno bi za tako nešto trebali da ga zamene.

Joshida Kagero

Joshida Kagero

Silver Member

• Prijatelj foruma
  • PipPipPipPipPip
  • 3,915 posts
  • 1479 thanks
  • Location/root

Moze to da se prelemi. Standardan kvar.

Ko nema u vugla, ima u Gugla
Posted Image

Proklete pijavice i bezkicmenjaci!

toljagar

toljagar

Newbie

• Members
  • Pip
  • 9 posts
  • 12 thanks

standardno kod tableta , moja preporuka -kod punjenja ga odložiti , za podatke i skladištenje koristiti SD card   B)

...ak ju ne držiš čvrsto za kosu dok je šlepaš nebuš  je došlepal do špilje....

preshabgd

preshabgd

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 201 posts
  • 264 thanks
  • LocationSrbija, Beograd, Tasmajdan, pa malo nize...

Kako si ti opisao, izgleda kao da se sam ulaz "rasklimatao".

Drustvo za opravke, ili ti servis, moze da gubi vreme na lemljenje, sumnjam da se menja taj deo.

Nisi jedino napisao da li koristis bas, bas, bas, originalni kabl od te firme. Posto jedna druga firma, da ne reklamiram, pravi specificne kablove za usb i mini-usb ulaze, i oni savrseno se spajaju sa svojim jedinicama, dok "tudji" kablovi moraju da se "stisnu, pritisnu, pridignu, i slicno".

p.s.

Tableti su bezveze, baci ti to.

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users