Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

UPTOBOX - Promene i obavestenje

29 replies to this topic

anpi

anpi

Newbie

• Members
  • Pip
  • 5 posts
  • 10 thanks

Sto moram napravit da bih skidao sa Uptobox-a? Imam 75 Mbps brzinu downloada, ali kad uptobox linkove stavim u Mypony, skida mi link po link brzinama sporijim nego kada sam bio spojen na bakrenu paricu providera. K tome, pauze izmedu skidanja 2 linka iznose vise od pola sata. Platio bih onih par dolara za par dana skidanja, ako je to jedini nacin da dobijem normalno skidanje (kao sto to ima npr. Mega), ali mi nije jasno kako bih proveo placanje, a i takve stvari izbjegavat placat bilo kako osim PayPalom?

Tobacco Road

Tobacco Road

The Warez GOD

• Tobacco
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 20,274 posts
  • 488407 thanks
  • Locationscrls
U principu da, Uptobox kao i uostalom velika većina hostera ima ograničenja u brzini za free usere. To je oduvek tako, još od vremena rapidshare-a, ako želiš punom brzinom i bez ograničenja platiš premium.

Kako skinuti nesto sa Balkandownload-a?

www.slideshare.net/bd4yu/kako-skidati-fajlove-sa-balkan-download-a

Kako da pronadjete zeljeni sadrzaj na forumu? 

blackboxchallenge.com/topic/40428-kako-pronaci-zeljeni-sadrzaj-na-forumu/

Najmračniji krugovi pakla su rezervisani za one koji u vremenima moralne krize ostanu neutralni i suzdržani -Dante Alighieri

Guest_*offline*_*

Guest_*offline*_*
  • Guests
  • thanks

@anpi

Please Login or Register to see this Hidden Content

Trenutno imas na akciji uptobox premium nalog na godinu dana za 5 evra/dolara i placa se preko Paypal-a , mislim da je i vise nego dobra ponuda

Thanked by 1 Member:
crobot

Jakho

Jakho

Newbie

• Members
  • Pip
  • 33 posts
  • 462 thanks

A još kad  bih imao PayPal, bilo bi dobro...

sad gledam, piše samo bitcoin...

Edited by Jakho, 16 April 2017 - 16:55.

anpi

anpi

Newbie

• Members
  • Pip
  • 5 posts
  • 10 thanks
Hvala na odgovoru. Sad sam ugasio komp, ali na vecer kad mi mala ode spavat, pogledat cu. Treba skinut toliku kolicinu crtica sto ste uploadali :)

anpi

anpi

Newbie

• Members
  • Pip
  • 5 posts
  • 10 thanks
Sad sam otvorio na mobu.... Kako Jahko kaze, primaju samo bitcoin. Znaci, moram prvo kupit bitcoina za 5$ i onda kupit premium account?

Tobacco Road

Tobacco Road

The Warez GOD

• Tobacco
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 20,274 posts
  • 488407 thanks
  • Locationscrls

Imas mali milion reselera sa mnogo nacina uplate, ne moras kupovati direktno preko sajta ako ti bitcoin predstavlja problem. Guglaj.

Kako skinuti nesto sa Balkandownload-a?

www.slideshare.net/bd4yu/kako-skidati-fajlove-sa-balkan-download-a

Kako da pronadjete zeljeni sadrzaj na forumu? 

blackboxchallenge.com/topic/40428-kako-pronaci-zeljeni-sadrzaj-na-forumu/

Najmračniji krugovi pakla su rezervisani za one koji u vremenima moralne krize ostanu neutralni i suzdržani -Dante Alighieri

Jakho

Jakho

Newbie

• Members
  • Pip
  • 33 posts
  • 462 thanks

Imas mali milion reselera sa mnogo nacina uplate, ne moras kupovati direktno preko sajta ako ti bitcoin predstavlja problem. Guglaj.

Ako se ne varam, nigde nema ta akcija nego preko njih? Gde god sam kupovao, plaćao sam 5 dolara mesečno, bar oni preko sajta.

daj neki gde ima ta akcija, ako već znaš, da ne moramo guglati.

Edited by Jakho, 16 April 2017 - 18:29.

Guest_*offline*_*

Guest_*offline*_*
  • Guests
  • thanks

Za sve Vas koji ne znate kako da platite bitcoinom probajte da kontaktirate admina ParnY , moguce je da on ima bitcoina a Vi njemu platite Paypal-om ili eventualno ako on nema probajte na benchmark forumu Srbija da iscimate u temi ima dosta nasih ljudi koji se bave rudarenjem i neko od njih ce Vam pomoci 

ParnY

ParnY

Bronze Member

• Administrator
  • 1,677 posts
  • 22603 thanks

Ja vam nemam bitcoine :) isto također konvertiram iz jedne virtualne valute u drugu npr. paypal -> btc kod trader-a (osoba koja mijenja te valute) s dobrom reputacijom uz što manju proviziju koje nađem uglavnom na paxful.com, mislim da je sistem prilično jasan i jednostavan, registrirate se tamo, stavite vašu ponudu npr. kupujem 5usd vrijednost bitcoina, a to plaćam putem paypala, sistem će vam izbaciti trenutno online tradere koji imaju najbolji omjer dobre reputacije i niske provizije (možete i manualno tražiti iz liste tradera koji su trenutno online, npr. ne uzima veliku proviziju ali ima slabiju reputaciju i sl.), kada sistem izlista tradere koji mogu prihvatiti vašu ponudu otvorite stranicu tradera i tamo uglavnom piše opis procedure koju trader traži od vas kao npr. morate dokazati da imate na paypal balanceu dovoljno novaca za traženu konverziju, da se podaci vlasnika paypal računa podudaraj s vama (dokaz da ste vi vlasnik tog paypal računa), itd. ako mislite da možete i želite to napravit što trader traži, a njegova ponuda vam odgovara, jednostavno zatražite konverziju i komunikaciju u realnom vremenu nastavljate na chat sustavu na tom sajtu i imate 30min da dogovorite i odradite konverziju, ono da ne opisujem svaki detalj odite sami svatko se bude znao snaći jer sve je prilično jasno, do sada nisam imao problema s traderima sve je uredno odrađeno iako neki ogroman broj konverzija nemam to što imam sve je prošlo ok.

Druge solucije su vam naći tradere na slične načine na nekim forum zajednicama i sl. iako osobno više preferiram paxful jer to je sustav zamišljen upravo za tu radnju, ili kupite izravno putem kartice jer većina poznatijih btc wallet sustava kao coinbase, blockchain, itd. nude opciju kupnje bitcoina nakon što prođete verifikaciju (često traže i dokumente od vas), eto toliko što ja znam, ne bavim se bitcoinima i ne morate me kontaktirati jer osim načina konverzije drugo ne znam u vezi btc-a, a i nemam ih na walletu.

>>> SeedBox & RDP slots | 350GB (SB) / 400GB (RDP) HDD | 1Gbps | Unmetered | 8€ (SB) / 10€ (RDP) per month <<<

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users