Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

Obaveštenje

2 replies to this topic

volter

volter

Gold Member

• Administrator
  • 5,363 posts
  • 168179 thanks
  • Locationnisam ja odavde

Od sada pa nadalje sve stripove na domaćim jezicima postavljati u ovaj podforum. 

kerstman-009.gif16_bd_Untitled-1.png
Prijava mrtvih linkova
http://www.balkandow...ks/#entry164002

Kako napraviti pdf iz epuba
http://www.balkandow...ge-3#entry93114

Thanked by 2 Members:
dalmar , Magicni Vetar

n00b masster

n00b masster

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 369 posts
  • 9338 thanks
  • Locationn00bia

Može objašnjenje šta ide u SCANS? Nije mi baš jasna ta podela.

n00b is the masster!

Thanked by 1 Member:
Magicni Vetar

Magicni Vetar

Magicni Vetar

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 307 posts
  • 15753 thanks

Zamoljen sam od jednog naseg moda, da pojasnim tvoje pitanje, pa najkracem...

Uzme se strip na recimo francuskom jeziku, nemackom.....  Prevede se.... obrise francuski(nemacki) prevod u stripu, iznova se prelomi strip(upise tekst) na nasem jeziku, uz naravno pre toga, lektorisan tekst, od nekoga kome je mozda i privatni posao jezik.... Brise se sve sa naslovnice i radi se iznova, sada sa nasim naslovima.... I na kraju, dobijes strip na nasem jeziku, koji mozda ne bi u skorije vreme imao prilike da procitas.... Recimo kada je moja ekipa krenula sa serijalom Vilenjaci,  pre 3 godinem nije bilo ni na eng jeziku strip.... Naravno, ima dosta onih koji ne mogu da citaju ni na eng jeziku...

Eto u najkracem.... Ima puno posla.... jer se sve radi, na nacin da se greske svedu na minimum tj da ih nema.... Pozz

Sve sto postavljam su moji radovi. Molim bez prenosenja na druge forume, ili ako se prenese da budu iskljucivo moji linkovi, bez prepakivanja, izbacivanja onih koji su kupovali i obradjivali i slicno. Hvala.

Thanked by 7 Members:
*Darkness* , markocim , goga134 , lysden , n00b masster , Sherpa , boden

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users