Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

problem sa slikom na laptopu

4 replies to this topic

dacox

dacox

Newbie

• Members
  • Pip
  • 7 posts
  • 0 thanks

Imam problem sa slikom na laptopu sa jedne strane je slika sužana,laptop radio normalno bez problema i odjednom se to pojavilo,radi normalno na eksternom monitoru ali na svom sužena slika,pa ako je ko imao kakvih iskustava da se javi bio bih jako zahvalan

Please Login or Register to see this Hidden Content

Please Login or Register to see this Hidden Content

dacox

dacox

Newbie

• Members
  • Pip
  • 7 posts
  • 0 thanks

zar niko nema baš nikakvu ideju šta bi ovo moglo da bude?

Perce

Perce

Advanced Member

• Prijatelj foruma
  • PipPipPip
  • 142 posts
  • 1520 thanks

Probaj isključiti eksterni monitor i restartovati računar. Moguće da je do različitih rezolucija monitora.

Nema knjige a da u njoj ne može ništa dobro da se nađe. – Servantes

dacox

dacox

Newbie

• Members
  • Pip
  • 7 posts
  • 0 thanks

ovakva je slika na laptopu,nekad se vrati u normalu,ali nekad je sužena ,ali na eksternom monitoru radi normalno,pa ne znam do čega je da je do displaya na laptopu ne bi se slika vraćala u normalu ponekad

jaske

jaske

Advanced Member

• VIP
  • PipPipPip
  • 102 posts
  • 4903 thanks

Brzo će da "ti ode displej", koristi dok možeš. Žao mi je ali imao sam isti slučaj.

Pozdrav.

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users