Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

Registracija novih članova

24 replies to this topic

boden

boden

Silver Member

• Global moderator
  • 3,194 posts
  • 58267 thanks
  • LocationSvugdje pomalo, nigdje zapravo

Ako sam dobro razumela,sada je potrebno da prodje 15 dana od registracije.Da li je to tacno?

Ne trebaš ništa čekati, sve ti je dostupno. Piše sve tamo u onom postu čiji link sam ti dao

Please Login or Register to see this Hidden Content

... ukidamo 30 dnevni rok validacije, u kojem novi članovi nisu imali pristup djelu foruma sa knjigama - znači sve ide po starom i kompletan sadržaj sajta dostupan je svim članovima.  

Thanked by 3 Members:
siljo , Buddha , knjige su zakon

OW9

OW9

Starting Member

• Members
  • PipPip
  • 67 posts
  • 1346 thanks

Drago mi je da nema više tog ograničenja. :) A da bi se mogla otvoriti nova tema (pa npr. i uploadovati nešto) potrebno je imati... 3 posta? Ili 20 postova?

Ako je u nekom mom postu mrtav link ili postoji neki drugi problem, pošaljite mi PP i brzo ću sve srediti! :)

"The criminal is the creative artist; the detective only the critic." ;)

Guest_*offline*_*

Guest_*offline*_*
  • Guests
  • thanks

Drago mi je da nema više tog ograničenja. :) A da bi se mogla otvoriti nova tema (pa npr. i uploadovati nešto) potrebno je imati... 3 posta? Ili 20 postova?

Mislim da po tom pitanju nema ogranicenja , jedino prvih 5 postova i/ili tema ceka odobrenje od strane clanova tima

OW9

OW9

Starting Member

• Members
  • PipPip
  • 67 posts
  • 1346 thanks

Mislim da po tom pitanju nema ogranicenja , jedino prvih 5 postova i/ili tema ceka odobrenje od strane clanova tima

Izgleda da zavisi od foruma? U Domaćim knjigama stoji da mogu da napravim temu, ali u njegovim podforumima (npr. Istorija, filozofija, umetnost i narodna književnost) mi umesto tog dugmeta stoji "You cannot start a new topic". Možda svi treba da stavljaju u osnovne e-book forume, a moderatori posle sortiraju po žanrovima? (Ako ima obaveštenja na tu temu, promaklo mi je.)

Ako je u nekom mom postu mrtav link ili postoji neki drugi problem, pošaljite mi PP i brzo ću sve srediti! :)

"The criminal is the creative artist; the detective only the critic." ;)

volter

volter

Gold Member

• Administrator
  • 5,359 posts
  • 166561 thanks
  • Locationnisam ja odavde

Izgleda da zavisi od foruma? U Domaćim knjigama stoji da mogu da napravim temu, ali u njegovim podforumima (npr. Istorija, filozofija, umetnost i narodna književnost) mi umesto tog dugmeta stoji "You cannot start a new topic". Možda svi treba da stavljaju u osnovne e-book forume, a moderatori posle sortiraju po žanrovima? (Ako ima obaveštenja na tu temu, promaklo mi je.)

Trebalo bi da u svim forumovima možeš napraviti post, ali dok nemaš ukupno 5 postova,  za objavu treba potvrda nekog od moderatora.  A to što si naveo za podforumove u knjigama ostalo je od nekih prijašnjih podešavanja. Sad je ispravljeno pa bi trebao imati mogućnost postovanja i tamo.  Ako primetiš - ili neko drugi - slićan problem još u nekom forumu, napišite ovdje ili putem PP nekom od moderatora.   

kerstman-009.gif16_bd_Untitled-1.png
Prijava mrtvih linkova
http://www.balkandow...ks/#entry164002

Kako napraviti pdf iz epuba
http://www.balkandow...ge-3#entry93114

Thanked by 1 Member:
OW9

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users