Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

Problem sa Facebook notifikacijama

2 replies to this topic

skipi

skipi

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 118 posts
  • 1333 thanks

Prije izvjesnog vremena prestale su mi stizati mail notifikacije sa FB- pokusala sam sve moguce opcije, ostaviti samo osnovne pa onda vratiti sve, deaktivaciju/aktivaciju accounta ali mailovi i dalje ne pristizu. Dodala sam i SMS notifikacije, broj je potvrdjen ali nema ni njih. Uz osnovnu sam pokusala dodati i druge adrese (Gmail i Yahoo) ali ni na njih nije stigao kod za konfirmaciju koji trebaju poslati. Cak ni obavijesti o bitnim stvarima (promjena lozinke) nisu stigle. Stvarno vise nemam ideju sta uraditi. Provjeravala sam, niko se osim mene nije prijavljivao na racun, pravila usporedbu postavki sa racunom prijatelja- sve isto ali mojih obavijesti nema. Da, nisu u spam folderu, i to da napomenem. Znam da se moze ici na "unsubscribe" kada se ide preko browsera ali kako se ponovo pretplatiti na njih (ako je uopce do toga) i zasto mailovi ne stizu ni na te druge adrese da barem neku aktiviram kao dodatnu?

Hvala unaprijed

Zandy

Zandy

Bronze Member

• VIP
  • PipPipPipPip
  • 1,205 posts
  • 55749 thanks

da te pitam kako su ti postavljeni 

ovi parametri i sekciji security and login

BmCxwZG.png

skipi

skipi

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 118 posts
  • 1333 thanks
Ta prva opcija mi je uključena a ove druge dvije nisu. Gledala sam spisak uređaja, sve je ok. Ali, čak i kada sam radila promjenu lozinka ni tada nisam dobila obavijest (a sve su uključene). Jednostavno, ništa ne stiže a niti kodovi na adrese koje pokušam dodati kao rezervne (misleći da Gmail pravi problem napravila sam i Yahoo)

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users