Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)

Hello

6 replies to this topic

Guest_Uploaderka_*

Guest_Uploaderka_*
  • Guests
  • thanks

Pozdrav svima :D drugari,

jedva se ulogovah, uz male poteskoce i pomoc mog Uploadera

Jedva se snadjosmo da vidimo u cemu je problem posto nisam mogla da se ulogujem , ali je sredio i to , neko je nehotice verovatno napravio gresku

Pozdrav svim ljudima dobre volje, evo i mene da vidim sta ovaj moj radi po ceo dan ovde  ;) :kiss:

Thanked by 5 Members:
bibi , Disco Ninja , Atom Ant , knjige su zakon , Uploader

dexdex

dexdex

Silver Member

• BD tim
  • PipPipPipPipPip
  • 4,088 posts
  • 87728 thanks

Pozdrav i tebi uploaderko, dobrodošla si,  osećam da ćemo se dobro slagati. Mora se priznati da si originalna uglavnom dođu u u potrazi za knjigom, nekim filmom, serijom... 

Thanked by 2 Members:
Uploader , Uploaderka

Guest_**offline**_*

Guest_**offline**_*
  • Guests
  • thanks

E moj dex , a sto da ona dolazi da trazi kad ima mene i samo zatrazi sta joj treba i kaze nadji . Upka moja samo ti svrljaj , al nemoj i ti da mi kukas za mrtve linkove kad te molim .

Thanked by 1 Member:
Uploaderka

dexdex

dexdex

Silver Member

• BD tim
  • PipPipPipPipPip
  • 4,088 posts
  • 87728 thanks

Haha i delovala mi je poznato...  :)  

Thanked by 2 Members:
Uploader , Uploaderka

Guest_Uploaderka_*

Guest_Uploaderka_*
  • Guests
  • thanks

Dexdex ja imam instrukcije iz prve ruke, ne brini, snalazim se iako tumaram i lutam, a ovaj vas se smeje :wacko: , al nema veze presisacu ga ja brzo B)

Thanked by 1 Member:
Uploader

dexdex

dexdex

Silver Member

• BD tim
  • PipPipPipPipPip
  • 4,088 posts
  • 87728 thanks

Malo mi je kripi, ovako sa ovim sličnim avatarima ali eto navijaću za tebe da ga prešišaš.

Thanked by 2 Members:
Uploaderka , Uploader

Guest_Uploaderka_*

Guest_Uploaderka_*
  • Guests
  • thanks

Hvala ti na dobrodoslici dexdex i ako negde zaskripi, a ovaj moj pocne da pametuje eto me sa gomilom pitanja  :rofl: 

Thanked by 1 Member:
Uploader

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users