Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

Ne gledaj mi u pijat (2016)

4 replies to this topic

BD4YU

BD4YU

Silver Member

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 4,683 posts
  • 169712 thanks

Ne gledaj mi u pijat (2016) 720p x264 - stina

stina_ezh8ti6t6emulic319m45wfh1zc1qmqv.j

Please Login or Register to see this Hidden Content

Žanr: Porodična drama 
Zemlja porekla: Hrvatska
Godina proizvodnje: 2016. 
Trajanje: 105 min 

Režija: Hana Jušić 
Scenario: Hana Jušić 

Glavne uloge: Mia Petričević, Nikša Butijer, Arijana Čulina, Zlatko Burić, Karla Brbić

Opis filma: Htela ona to ili ne, Marijanina se svakodnevica vrti isključivo oko njene porodice. Petkovići žive doslovno jedni na drugima u minijaturnom stanu, međusobno se dovodeći do ludila. Nakon što dominantni otac porodice doživi moždani udar i ostane prikovan uz krevet, Marijana preuzima ulogu vođe čopora. Dok njena neodgovorna mama i usporeni brat situaciju čine sve težom, Marijana radi dva posla kako bi održala porodicu. Kada situacija postane nepodnošljiva, ona počinje da iskušava svoje lične granice kroz susrete s nepoznatim muškarcima: ovaj, za nju nov, ukus slobode navodi je da granice pomera još dalje. Odlučiti što bi zapravo trebalo da učini s tom slobodom, sad kad je napokon ima, Marijani je veliko iskušenje.

9iWOBbJ.jpg

stisnite dugme "thanks" da otvorite linkove za download
Hidden Content
You'll be able to see the hidden content once you thank this post.

Thanked by 516 Members:

Tobacco Road

Tobacco Road

The Warez GOD

• Tobacco
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 20,282 posts
  • 488930 thanks
  • Locationscrls

pratim hrvatsku kinematografiju poslednjih godina, kod gledanja ogromne vecine filmova imam osecaj teskobe i bola u mozgu, izgleda su producenti usli u neku mracnu socijalnu fazu, jebote, kapiram da se tesko zivi i to, ali daj neko zezanje, komediju, istorijske teme... snimi film o Sukeru i Francuskoj 98-me, nece narod da ide u bioskop i gleda teske teme. Makar i fikciju, samo promeni malo...

znam da su clanovi ovog foruma dosta producenata, rezisera, tonaca, pa eto malo povratne reakcije od gledalaca :)

Kako skinuti nesto sa Balkandownload-a?

www.slideshare.net/bd4yu/kako-skidati-fajlove-sa-balkan-download-a

Kako da pronadjete zeljeni sadrzaj na forumu? 

blackboxchallenge.com/topic/40428-kako-pronaci-zeljeni-sadrzaj-na-forumu/

Najmračniji krugovi pakla su rezervisani za one koji u vremenima moralne krize ostanu neutralni i suzdržani -Dante Alighieri

Thanked by 23 Members:
alanteney , SHONE176 , grole1 , RoOki3 , fico68 , Нинорота , KassimV , shokrinho , grof65 , MarinBoy , Stipan8311 , komarac42 , Cocco Bill , BigDaddy , zimba27 , salep059 , babrab , kvacica , larrygno , sonny_zg , ed gain , bproblem , debotoijusto

HiDe

HiDe

Bronze Member

• Global moderator
  • 2,418 posts
  • 73998 thanks

Sasvim se slažem sa tobom. Fiktivna strana je postala nepoznata reč za razliku od totalnog brutaliteta i totalnog smaranja. Većina današnje publike je postala silom prilika "filmski nepismena" jer pouku filma niko živi ne razume. Kao mali sam primao Veselu Svesku i puno sam se bolje osećao. Gde je nestala, pitam se?! Tužni 21-i vek, šta ćeš....

Thanked by 8 Members:
grole1 , mladenc , Milfir , BigDaddy , salep059 , ed gain , bproblem , srecko007

kvacica

kvacica

Newbie

• Members
  • Pip
  • 20 posts
  • 50 thanks

Skinuo sam film i premotao i pokajao se sto sam skinuo. Pratim sve kinematografije eks-yu zemalja (osim Slovenije) i mogu reci da zaista Hrvati snimaju najtuzniji, najmucniji filmove na ovih prostora, prosto da ti je odvratno sto si skinuo film. Zarazliku od njih Srbi, Bosanci pa i mi Makedonci i pored teske teme imamo i poneke vedrije teme, a i kad se snima nesto mucno, nije toliko izrazeno preko kameri i ostale stvari. Dacu sansu filma, al sumnjam da ce mi se dopasti.

Thanked by 2 Members:
Marexon , noko

Zoran_

Zoran_

Silver Member

• VIP
  • PipPipPipPipPip
  • 4,130 posts
  • 60996 thanks

Ne gledaj mi u pijat (2016)

DK9LRn7.png

Su6Ksi6.jpg

Please Login or Register to see this Hidden Content

Htela ona to ili ne, Marijanina se svakodnevica vrti isključivo oko njene porodice. Petkovići žive doslovno jedni na drugima u minijaturnom stanu, međusobno se dovodeći do ludila. Nakon što dominantni otac porodice doživi moždani udar i ostane prikovan uz krevet, Marijana preuzima ulogu vođe čopora. Dok njena neodgovorna mama i usporeni brat situaciju čine sve težom, Marijana radi dva posla kako bi održala porodicu. Kada situacija postane nepodnošljiva, ona počinje da iskušava svoje lične granice kroz susrete s nepoznatim muškarcima: ovaj, za nju nov, ukus slobode navodi je da granice pomera još dalje. Odlučiti što bi zapravo trebalo da učini s tom slobodom, sad kad je napokon ima, Marijani je veliko iskušenje.

2sqs7g8yslq.png

OsjuBBw.gif

QMQgYSJ.jpg

Oets6ur.gif

Ne gledaj mi u pijat (2016) 720p.x264.mkv

AXvxr9Y.jpg

Hidden Content
You'll be able to see the hidden content once you thank this post.

bMA09rm.gif

Molbe za moje linkove, šaljite na PP.

Zabranjeno je kopiranje mojih linkova,reupload i postavljanje na druge forume!

Thanked by 119 Members:

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users